17/02/2026 - Odcinek 3 od węzła Solec do węzła Toruń Zachód

Trwa trzymiesięczny okres zimowy, który rozpoczął się 16 grudnia a zakończy 15 marca. Wykonawca realizował wykopy pod zbiorniki oraz układał kostkę granitową, obrzeża oraz krawężniki na drogach poprzecznych. Prowadzono również prace na obiektach WS-1_18.3, PZGd-1_19.6, PZGd-1_25.5, PZM-1_28.3, PZGd-1_30.9 oraz MS-PZM-1_31.4. Na obiekcie PZGd-1_25.5 zamontowano prefabrykaty łukowe. Realizowano roboty energetyczne na Węźle Solec oraz roboty konstrukcyjne na MOP.


Powrót do aktualności