17/03/2026 - Odcinek 3 od węzła Solec do węzła Toruń Zachód

W bieżącym tygodniu w dniu 15 marca kończy się okres zimowy. Wykonawca realizował humusowanie, wykopy i nasypy na trasie głównej. Na Drodze Wojewódzkiej nr 10 wykonano podbudowę pomocniczą oraz zasadniczą. Montowano krawężniki betonowe, korytka ściekowe oraz obrzeża betonowe. Na Drodze Wojewódzkiej nr 10 wykonano również warstwę wiążącą. Prowadzono prace na obiektach PZGd-1_19.6, PZGd-1_25.5, PZGd-1_30.9. Na obiekcie PZGd-1_25.5 instalowano belki mostowe nad trakcją kolejową. Wykonywano kolektor wraz ze studniami na MOP. Na Węźle Solec realizowano roboty związane z oświetleniem.


Powrót do aktualności